Apie mane

Dalia Mickevičiūtė –

gydytoja, suaugusiųjų psichoterapeutė, vaikų ir paauglių psichiatrė

Konsultuoju vaikus, paauglius ir suaugusiuosius privačiai Vilniuje

 

Kontaktiniai duomenys:

Tel. 8-652 43939

Elektroninis paštas: dalia.mickeviciute@gmail.com

Švitrigailos g. 11A, 216 kabinetas (Vilnius)

 

Išsilavinimas ir patirtis:

Mano profesinis kelias prasidėjo 1996 metais, kai įstojau studijuoti medicinos į Vilniaus universitetą. 2002 m., baigusi studijas, įgijau gydytojos pediatrės kvalifikaciją. Jau studijų metais ėmiau domėtis vidiniais žmonių išgyvenimais, ypač domino savižudybių prevencijos tema, somatinėmis ligomis sergančių vaikų ir paauglių psichologinės problemos. Dalyvavau Studentų mokslinės draugijos (SMD) veikloje, ruošiau pranešimus vaikų ir paauglių psichiatrijos ir psichoterapijos būrelyje.

2002 metais įstojau į vaikų ligų specialybės rezidentūrą.

Siekdama prisidėti prie to, kad kuo daugiau žmonių, turinčių psichologinių sunkumų, gautų pagalbą, 2002 m. pradėjau savanoriauti psichologinę pagalbą vaikams ir paaugliams teikiančioje tarnyboje „Vaikų linija“. Teikiau pagalbą telefonu, laiškais ir internetu, vėliau padėjau ruošti būsimuosius savanorius konsultantus.

2004-2014 metais studijavau podiplominėse studijose Individualios psichodinaminės psichoterapijos mokymo programoje (čia galite rasti visų programos absolventų sąrašą, o čia – daugiau informacijos apie pačią programą). Studijų metu prasidėjo ir mano, kaip psichoterapeutės, praktika dirbant su suaugusiais pacientais.

2012 m. baigiau vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūrą.

2012-13 m. dirbau vaikų ir paauglių psichiatre LSMU VšĮ Kauno klinikose, vaikų ir paauglių psichiatre bei suaugusiųjų psichoterapeute – Šeimos santykių institute Kaune.

2013-15 m. dirbau Vilniaus Centro poliklinikos Psichikos sveikatos klinikoje vaikų ir paauglių psichiatre.

Nuo 2014 m. rugsėjo dirbu Varėnos Psichikos sveikatos centre vaikų ir paauglių psichiatre, nuo 2015 m. vasario – Elektrėnų Psichikos sveikatos priežiūros centre vaikų ir paauglių psichiatre bei suaugusiųjų psichoterapeute. Taip pat nuo 2015 m. dirbu InMedica klinikoje Vilniuje ir Medicinos paslaugų centre (Pilaitėje), nuo 2017 m. dirbu MediCA klinikoje Vilniuje.

Tęsiu privačią psichoterapeutės praktiką su suaugusiaisiais bei konsultuoju tėvus santykių su vaikais klausimais, vaikus bei paauglius. Taip pat užsiimu šviečiamąja veikla: ruošiu straipsnius, vedu paskaitas, seminarus (Lietuvos vaikų ir jaunimo centre).